Yeni geliştirilen LAK`ı piyasaya sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Yeni geliştirilen LAK`ı piyasaya sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öncelikle, uzun süreli Ar-ge çalışmalarımızın neticesinde bünyemize kattığımız epoksi boyalı aksesuarlar üzerine kullanılmak üzere yeni geliştirilen Lak’ı piyasaya sunmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Özellikle tamburda düşük sıcaklıkta kuruyabilmesi, boyalı aksesuarlar üzerine kullanıldığında renkte değişiklik ya da sarartma yapmaması, metalin ömrünü uzatmakta etkili olması ve de boyalı aksesuarın daha parlak görünümünü sağlaması açısından pazarda büyük talep görmektedir. Aksesuar, fermuar ve yan sanayi tedarikçileri tarafından büyük talep gören bu ürünümüz metal boyama ile ilgili bir çok sektöre de hitap etmektedir.

Ayrıca, İtalya menşeli Epoksi Boyalarımızın firmamıza kattığı başarılar devam etmektedir, dayanıklılık testlerinden başarı ile geçen boyalarımız şimdi de ağır metaller testinden geçerek Avrupa Standartlarına uygunluğunu kanıtlamış ve ihracatçı firmaların gözdesi konumuna gelmiştir. Epoksi boyalarımızın yüksek kalitesinin yanı sıra bol renk seçeneği ve stoklarımızda mevcut olmasından dolayı kısa sürede temin olanağı sağlamasından tedarikçiler için büyük avantaj sağlamaktadır.

Sor Kimya ® 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.